Jiyan Haber

Eşbaşkanlar: “Park ve Bahçeler Müdürlüğü belediyemizin adeta bir aynasıdır”

Eşbaşkanlar: “Park ve Bahçeler Müdürlüğü belediyemizin adeta bir aynasıdır”
176 views
30 Haziran 2019 - 20:13

Batman Belediye Eşbaşkanları Songül Korkmaz ve Mehmet Demir, Park ve Bahçeler Müdürlüğü ile Mezarlıklar Müdürlüğünde incelemelerde bulunurken, personelin tüm çalışmalarında sorumluluk bilinciyle hareket etmesini isteyerek “Park ve Bahçeler Müdürlüğü belediyemizin adeta bir aynası konumundadır” dedi.

Park ve Bahçeler Müdürlüğündeki incelemelerinde Korkmaz ve Demir, birim müdürü ve personeli ile bir araya gelerek “Park ve Bahçeler Müdürlüğü belediyemizin adeta bir aynası konumundadır” diyerek yapılan çalışmaların titizlikle sürdürülmesini ve personelin sorumluluk bilinciyle hareket edip, alan çalışmalarında hassasiyet göstermelerini istedi.

Daha sonra Belediye Mezarlıklar Müdürlüğü’ne geçen Eş Başkanlar, Mezarlıklar Müdürü Beşir Seyitoğlu ve birim personeliyle bir araya geldi. Mezarlıklara ilave olarak yeni açılan mezar alanının çalışmaları hakkında yetkililerden bilgi alan Eş Başkanlar, mezarlık alanlarının alt ve üst yapı çalışmalarında her türlü detayın gözetilerek çalışmaların yürütülmesini istedi. (Belediye Basını)

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.